Воронюк Катерина Юріївна
Voronyuk Katerina YuriivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380969187597
- Електронна пошта:
- asmund.llc@gmail.com
- Адреса:
- Рівне, вул. Гагаріна, буд. 39
- Діяльність:
- в Адвокатське бюро: "ВОРОНЮК КАТЕРИНИ"
- Реєстр:
- Рада адвокатів Рівненської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Воронюк Катерина Юріївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Воронюк Катерина Юріївна?
Адвокат Воронюк Катерина Юріївна працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Воронюк Катерина Юріївна у м. Рівне?
Воронюк Катерина Юріївна працює в Рівне, вул. Гагаріна, буд. 39
Як зв'язатися із адвокатом Воронюк Катерина Юріївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380969187597. Приїхати на адресу Рівне, вул. Гагаріна, буд. 39. Адвокат Воронюк Катерина Юріївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |