Воротінцева Тамара Петрівна

Vorotinceva Tamara Petrivna

Контактна інформація

Адреса:
Полтава
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Воротінцева Тамара Петрівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Воротінцева Тамара Петрівна?

Адвокат Воротінцева Тамара Петрівна працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Воротінцева Тамара Петрівна у м. Полтава?

Воротінцева Тамара Петрівна працює в Полтава

Як зв'язатися із адвокатом Воротінцева Тамара Петрівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, . Приїхати на адресу Полтава. Адвокат Воротінцева Тамара Петрівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Воротінцева Т. П.

Адвокати поруч