Язан Олександр Олексійович

Yazan Oleksandr Oleksiyovich

Контактна інформація

Телефон:
380664902981
Електронна пошта:
aleksyazan@gmail.com
Адреса:
Кропивницький, р-н Фортечний, вул. Салтикова-Щедрина, буд. 28/39
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Кіровоградської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Язан Олександр Олексійович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Язан Олександр Олексійович?

Адвокат Язан Олександр Олексійович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Язан Олександр Олексійович у м. Кропивницький?

Язан Олександр Олексійович працює в Кропивницький, р-н Фортечний, вул. Салтикова-Щедрина, буд. 28/39

Як зв'язатися із адвокатом Язан Олександр Олексійович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380664902981. Приїхати на адресу Кропивницький, р-н Фортечний, вул. Салтикова-Щедрина, буд. 28/39. Адвокат Язан Олександр Олексійович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Язан О. О.

Адвокати поруч