Завгородня Наталя Володимирівна
Zavgorodnya Natalya VolodimirivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380442358846
- Адреса:
- Київ, р-н Шевченківський, вул. Франка Івана, буд. 26, літ. В, оф. 7
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Завгородня Наталя Володимирівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Завгородня Наталя Володимирівна?
Адвокат Завгородня Наталя Володимирівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Завгородня Наталя Володимирівна у м. Київ?
Завгородня Наталя Володимирівна працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Франка Івана, буд. 26, літ. В, оф. 7
Як зв'язатися із адвокатом Завгородня Наталя Володимирівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380442358846. Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Франка Івана, буд. 26, літ. В, оф. 7. Адвокат Завгородня Наталя Володимирівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |