Заяць Едуард Петрович

Zayac Eduard Petrovich

Контактна інформація

Телефон:
380990330512
Електронна пошта:
eduardzayats@gmail.com
Адреса:
Луцьк, просп. Волі, буд. 6, оф. 75
Діяльність:
в Адвокатське об'єднання: "ОТП ЛІГАЛ"
Реєстр:
Рада адвокатів Волинської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Заяць Едуард Петрович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Заяць Едуард Петрович?

Адвокат Заяць Едуард Петрович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 11:00 - 16:00

Як знайти адвоката Заяць Едуард Петрович у м. Луцьк?

Заяць Едуард Петрович працює в Луцьк, просп. Волі, буд. 6, оф. 75

Як зв'язатися із адвокатом Заяць Едуард Петрович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380990330512. Приїхати на адресу Луцьк, просп. Волі, буд. 6, оф. 75. Адвокат Заяць Едуард Петрович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 11:00 16:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Заяць Е. П.

Адвокати поруч