Здірук Вікторія Сегріївна
Zdiruk Viktoriya SegriivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380444129449
- Адреса:
- Київ, р-н Оболонський, вул. Гайдай Зої, буд. 3, кв. 38
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Здірук Вікторія Сегріївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Здірук Вікторія Сегріївна?
Адвокат Здірук Вікторія Сегріївна працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Здірук Вікторія Сегріївна у м. Київ?
Здірук Вікторія Сегріївна працює в Київ, р-н Оболонський, вул. Гайдай Зої, буд. 3, кв. 38
Як зв'язатися із адвокатом Здірук Вікторія Сегріївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380444129449. Приїхати на адресу Київ, р-н Оболонський, вул. Гайдай Зої, буд. 3, кв. 38. Адвокат Здірук Вікторія Сегріївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |