Абрамович Руслана Миколаївна
Abramovich Ruslana MikolaivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380445940566
- Електронна пошта:
- abramovychruslana@ukr.net
- Адреса:
- Київ, р-н Оболонський, вул. Костянтинівська, буд. 68, літ. А
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Абрамович Руслана Миколаївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Абрамович Руслана Миколаївна?
Адвокат Абрамович Руслана Миколаївна працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Абрамович Руслана Миколаївна у м. Київ?
Абрамович Руслана Миколаївна працює в Київ, р-н Оболонський, вул. Костянтинівська, буд. 68, літ. А
Як зв'язатися із адвокатом Абрамович Руслана Миколаївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380445940566. Приїхати на адресу Київ, р-н Оболонський, вул. Костянтинівська, буд. 68, літ. А. Адвокат Абрамович Руслана Миколаївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |