Багрій Василь Володимирович
Bagriy Vasil VolodimirovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380445815257
- Адреса:
- Київ, р-н Шевченківський, вул. Молдовська, буд. 3/39
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Багрій Василь Володимирович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Багрій Василь Володимирович?
Адвокат Багрій Василь Володимирович працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Багрій Василь Володимирович у м. Київ?
Багрій Василь Володимирович працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Молдовська, буд. 3/39
Як зв'язатися із адвокатом Багрій Василь Володимирович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380445815257. Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Молдовська, буд. 3/39. Адвокат Багрій Василь Володимирович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |