Берднікова Лілія Миколаївна

Berdnikova Liliya Mikolaivna

Контактна інформація

Телефон:
380663438360
Електронна пошта:
berdnikovaliliya@ukr.net
Адреса:
Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 16, літ. Д, кв. 141
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів міста Києва

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Берднікова Лілія Миколаївна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Берднікова Лілія Миколаївна?

Адвокат Берднікова Лілія Миколаївна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Берднікова Лілія Миколаївна у м. Київ?

Берднікова Лілія Миколаївна працює в Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 16, літ. Д, кв. 141

Як зв'язатися із адвокатом Берднікова Лілія Миколаївна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380663438360. Приїхати на адресу Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 16, літ. Д, кв. 141. Адвокат Берднікова Лілія Миколаївна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Берднікова Л. М.

Адвокати поруч