Білоус Олександр Олегович
Bilous Oleksandr OlegovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380678005968
- Електронна пошта:
- bilous@ukr.net
- Адреса:
- Київ, р-н Святошинський, вул. Клавдіївська, буд. 40, літ. В, будівля н/п 1/1, н/п 1/2
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Білоус Олександр Олегович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Білоус Олександр Олегович?
Адвокат Білоус Олександр Олегович працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Білоус Олександр Олегович у м. Київ?
Білоус Олександр Олегович працює в Київ, р-н Святошинський, вул. Клавдіївська, буд. 40, літ. В, будівля н/п 1/1, н/п 1/2
Як зв'язатися із адвокатом Білоус Олександр Олегович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380678005968. Приїхати на адресу Київ, р-н Святошинський, вул. Клавдіївська, буд. 40, літ. В, будівля н/п 1/1, н/п 1/2. Адвокат Білоус Олександр Олегович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |