Бісик Яніна Вікторівна
Bisik Yanina ViktorivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380966550180
- Електронна пошта:
- y.bisyk@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Печерський, вул. Генерала Алмазова, буд. 18/7, оф. 620
- Діяльність:
- в Адвокатське бюро: "ЯНІНИ БІСИК"
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Бісик Яніна Вікторівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Бісик Яніна Вікторівна?
Адвокат Бісик Яніна Вікторівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Бісик Яніна Вікторівна у м. Київ?
Бісик Яніна Вікторівна працює в Київ, р-н Печерський, вул. Генерала Алмазова, буд. 18/7, оф. 620
Як зв'язатися із адвокатом Бісик Яніна Вікторівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380966550180. Приїхати на адресу Київ, р-н Печерський, вул. Генерала Алмазова, буд. 18/7, оф. 620. Адвокат Бісик Яніна Вікторівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |