Брезінський Ігор Олександрович

Brezinskiy Igor Oleksandrovich

Контактна інформація

Телефон:
380680461706
Електронна пошта:
advokat.brezinsky@gmail.com
Адреса:
Київ, р-н Подільський, вул. Порика Василя, буд. 7, літ. А, кв. 161
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів міста Києва

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Брезінський Ігор Олександрович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Брезінський Ігор Олександрович?

Адвокат Брезінський Ігор Олександрович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Брезінський Ігор Олександрович у м. Київ?

Брезінський Ігор Олександрович працює в Київ, р-н Подільський, вул. Порика Василя, буд. 7, літ. А, кв. 161

Як зв'язатися із адвокатом Брезінський Ігор Олександрович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380680461706. Приїхати на адресу Київ, р-н Подільський, вул. Порика Василя, буд. 7, літ. А, кв. 161. Адвокат Брезінський Ігор Олександрович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Брезінський І. О.

Адвокати поруч