Букуєва Олена Олександрівна
Bukueva Olena OleksandrivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380444907197
- Електронна пошта:
- ob@kmp.ua
- Адреса:
- Київ, р-н Голосіївський, вул. Паньківська, буд. 5
- Діяльність:
- в Адвокатське об'єднання: "КМ ПАРТНЕРИ"
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Букуєва Олена Олександрівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Букуєва Олена Олександрівна?
Адвокат Букуєва Олена Олександрівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Букуєва Олена Олександрівна у м. Київ?
Букуєва Олена Олександрівна працює в Київ, р-н Голосіївський, вул. Паньківська, буд. 5
Як зв'язатися із адвокатом Букуєва Олена Олександрівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380444907197. Приїхати на адресу Київ, р-н Голосіївський, вул. Паньківська, буд. 5. Адвокат Букуєва Олена Олександрівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |