Циганюк Юлія Володимирівна
Ciganyuk Yuliya VolodimirivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380677658821
- Електронна пошта:
- smuchok82@gmail.com
- Адреса:
- Хмельницький, просп. Миру, буд. 80/3, кв. 59
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Хмельницької області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Циганюк Юлія Володимирівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Циганюк Юлія Володимирівна?
Адвокат Циганюк Юлія Володимирівна працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Циганюк Юлія Володимирівна у м. Хмельницький?
Циганюк Юлія Володимирівна працює в Хмельницький, просп. Миру, буд. 80/3, кв. 59
Як зв'язатися із адвокатом Циганюк Юлія Володимирівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380677658821. Приїхати на адресу Хмельницький, просп. Миру, буд. 80/3, кв. 59. Адвокат Циганюк Юлія Володимирівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |