Глуховська Тетяна Владиславівна

Gluhovska Tetyana Vladislavivna

Контактна інформація

Телефон:
380674417041
Електронна пошта:
tanya.tvg@gmail.com
Адреса:
Київ, р-н Шевченківський, вул. Руставелі Шота, буд. 23, оф. 3
Реєстр:
Рада адвокатів міста Києва

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Глуховська Тетяна Владиславівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Глуховська Тетяна Владиславівна?

Адвокат Глуховська Тетяна Владиславівна працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Глуховська Тетяна Владиславівна у м. Київ?

Глуховська Тетяна Владиславівна працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Руставелі Шота, буд. 23, оф. 3

Як зв'язатися із адвокатом Глуховська Тетяна Владиславівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380674417041. Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Руставелі Шота, буд. 23, оф. 3. Адвокат Глуховська Тетяна Владиславівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Глуховська Т. В.

Адвокати поруч