Годованець Любов Юріївна

Godovanec Lyubov Yuriivna

Контактна інформація

Телефон:
380977238168
Електронна пошта:
lubakiev35@gmail.com
Адреса:
Київ, р-н Дніпровський, вул. Хоткевича Гната, буд. 20
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів міста Києва

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Годованець Любов Юріївна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Годованець Любов Юріївна?

Адвокат Годованець Любов Юріївна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Годованець Любов Юріївна у м. Київ?

Годованець Любов Юріївна працює в Київ, р-н Дніпровський, вул. Хоткевича Гната, буд. 20

Як зв'язатися із адвокатом Годованець Любов Юріївна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380977238168. Приїхати на адресу Київ, р-н Дніпровський, вул. Хоткевича Гната, буд. 20. Адвокат Годованець Любов Юріївна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Годованець Л. Ю.

Адвокати поруч