Гордієнко Артур Вікторович

Gordienko Artur Viktorovich

Контактна інформація

Телефон:
380671662728
Електронна пошта:
art-gor@ukr.net
Адреса:
Київ, р-н Голосіївський, вул. Жилянська, буд. 31
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів міста Києва

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Гордієнко Артур Вікторович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Гордієнко Артур Вікторович?

Адвокат Гордієнко Артур Вікторович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 19:00
  • Вівторок: 09:00 - 19:00
  • Середа: 09:00 - 19:00
  • Четвер: 09:00 - 19:00
  • П'ятниця: 09:00 - 19:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Гордієнко Артур Вікторович у м. Київ?

Гордієнко Артур Вікторович працює в Київ, р-н Голосіївський, вул. Жилянська, буд. 31

Як зв'язатися із адвокатом Гордієнко Артур Вікторович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380671662728. Приїхати на адресу Київ, р-н Голосіївський, вул. Жилянська, буд. 31. Адвокат Гордієнко Артур Вікторович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 19:00
Вівторок 09:00 19:00
Середа 09:00 19:00
Четвер 09:00 19:00
П'ятниця 09:00 19:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Гордієнко А. В.

Адвокати поруч