Говорун Анна Олександрівна

Govorun Anna Oleksandrivna

Контактна інформація

Телефон:
380963609333
Електронна пошта:
agovorun@ukr.net
Адреса:
Київ, р-н Печерський, вул. Інститутська, буд. 18, кв. 96
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів міста Києва

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Говорун Анна Олександрівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Говорун Анна Олександрівна?

Адвокат Говорун Анна Олександрівна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Говорун Анна Олександрівна у м. Київ?

Говорун Анна Олександрівна працює в Київ, р-н Печерський, вул. Інститутська, буд. 18, кв. 96

Як зв'язатися із адвокатом Говорун Анна Олександрівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380963609333. Приїхати на адресу Київ, р-н Печерський, вул. Інститутська, буд. 18, кв. 96. Адвокат Говорун Анна Олександрівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Говорун А. О.

Адвокати поруч