Григоренко Володимир Васильович
Grigorenko Volodimir VasilovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380444578362
- Адреса:
- Київ, р-н Солом'янський, просп. Повітрофлотський, буд. 23, кв. 25
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Григоренко Володимир Васильович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Григоренко Володимир Васильович?
Адвокат Григоренко Володимир Васильович працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Григоренко Володимир Васильович у м. Київ?
Григоренко Володимир Васильович працює в Київ, р-н Солом'янський, просп. Повітрофлотський, буд. 23, кв. 25
Як зв'язатися із адвокатом Григоренко Володимир Васильович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380444578362. Приїхати на адресу Київ, р-н Солом'янський, просп. Повітрофлотський, буд. 23, кв. 25. Адвокат Григоренко Володимир Васильович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |