Хомутянський Віталій Володимирович

Homutyanskiy Vitaliy Volodimirovich

Контактна інформація

Телефон:
380962399610
Електронна пошта:
khomutianskyi@gmail.com
Адреса:
Київ, р-н Печерський, вул. Круглоуніверситетська, буд. 7, оф. 33
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Київської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Хомутянський Віталій Володимирович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Хомутянський Віталій Володимирович?

Адвокат Хомутянський Віталій Володимирович працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Хомутянський Віталій Володимирович у м. Київ?

Хомутянський Віталій Володимирович працює в Київ, р-н Печерський, вул. Круглоуніверситетська, буд. 7, оф. 33

Як зв'язатися із адвокатом Хомутянський Віталій Володимирович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380962399610. Приїхати на адресу Київ, р-н Печерський, вул. Круглоуніверситетська, буд. 7, оф. 33. Адвокат Хомутянський Віталій Володимирович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Хомутянський В. В.

Адвокати поруч