Каба Алла Федосіївна

Kaba Alla Fedosiivna

Контактна інформація

Телефон:
380969691366
Адреса:
Кропивницький, р-н Подільський, вул. 50 років Жовтня, буд. 40, кв. 15
Реєстр:
Рада адвокатів Кіровоградської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Каба Алла Федосіївна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Каба Алла Федосіївна?

Адвокат Каба Алла Федосіївна працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Каба Алла Федосіївна у м. Кропивницький?

Каба Алла Федосіївна працює в Кропивницький, р-н Подільський, вул. 50 років Жовтня, буд. 40, кв. 15

Як зв'язатися із адвокатом Каба Алла Федосіївна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380969691366. Приїхати на адресу Кропивницький, р-н Подільський, вул. 50 років Жовтня, буд. 40, кв. 15. Адвокат Каба Алла Федосіївна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Каба А. Ф.

Адвокати поруч