Карабань Володимир Миколайович
Karaban Volodimir Mikolayovich
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 07.10.2021 на підставі Заяви
Контактна інформація
- Телефон:
- 380508782083
- Електронна пошта:
- kar.v.m@ukr.net
- Адреса:
- Київ, р-н Дарницький, вул. Михайла Гришка, буд. 9, кв. 223
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Карабань Володимир Миколайович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Карабань Володимир Миколайович?
Адвокат Карабань Володимир Миколайович працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Карабань Володимир Миколайович у м. Київ?
Карабань Володимир Миколайович працює в Київ, р-н Дарницький, вул. Михайла Гришка, буд. 9, кв. 223
Як зв'язатися із адвокатом Карабань Володимир Миколайович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380508782083. Приїхати на адресу Київ, р-н Дарницький, вул. Михайла Гришка, буд. 9, кв. 223. Адвокат Карабань Володимир Миколайович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |