Корнієнко Вадим Іванович

Kornienko Vadim Ivanovich

Контактна інформація

Телефон:
380506715405
Електронна пошта:
iryllairylla@ukr.net
Адреса:
Полтава, р-н Подільський, вул. Небесної Сотні, буд. 81, кв. 4
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Корнієнко Вадим Іванович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Корнієнко Вадим Іванович?

Адвокат Корнієнко Вадим Іванович працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Корнієнко Вадим Іванович у м. Полтава?

Корнієнко Вадим Іванович працює в Полтава, р-н Подільський, вул. Небесної Сотні, буд. 81, кв. 4

Як зв'язатися із адвокатом Корнієнко Вадим Іванович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380506715405. Приїхати на адресу Полтава, р-н Подільський, вул. Небесної Сотні, буд. 81, кв. 4. Адвокат Корнієнко Вадим Іванович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Корнієнко В. І.

Адвокати поруч

Адвокати з таким самим ПІБ