Лагута Олександр Васильович

Laguta Oleksandr Vasilovich

Контактна інформація

Телефон:
097901442
Адреса:
Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 20, кв. 280
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Київської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Лагута Олександр Васильович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Лагута Олександр Васильович?

Адвокат Лагута Олександр Васильович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 19:00
  • Вівторок: 09:00 - 19:00
  • Середа: 09:00 - 19:00
  • Четвер: 09:00 - 19:00
  • П'ятниця: 09:00 - 19:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Лагута Олександр Васильович у м. Київ?

Лагута Олександр Васильович працює в Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 20, кв. 280

Як зв'язатися із адвокатом Лагута Олександр Васильович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 097901442. Приїхати на адресу Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 20, кв. 280. Адвокат Лагута Олександр Васильович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 19:00
Вівторок 09:00 19:00
Середа 09:00 19:00
Четвер 09:00 19:00
П'ятниця 09:00 19:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Лагута О. В.

Адвокати поруч