Літинський Олександр Павлович
Litinskiy Oleksandr PavlovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380934423216
- Електронна пошта:
- o.litynskyi@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Шевченківський, вул. Дегтярівська, буд. 27-Т, літ. А, 2-й поверх
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Літинський Олександр Павлович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Літинський Олександр Павлович?
Адвокат Літинський Олександр Павлович працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Літинський Олександр Павлович у м. Київ?
Літинський Олександр Павлович працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Дегтярівська, буд. 27-Т, літ. А, 2-й поверх
Як зв'язатися із адвокатом Літинський Олександр Павлович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380934423216. Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Дегтярівська, буд. 27-Т, літ. А, 2-й поверх. Адвокат Літинський Олександр Павлович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |