Маркевич Вадим Янович
Markevich Vadim YanovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380442386524
- Електронна пошта:
- markewich.adwokat@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Подільський, вул. Сковороди Григорія, буд. 6, оф. 45
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Маркевич Вадим Янович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Маркевич Вадим Янович?
Адвокат Маркевич Вадим Янович працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Маркевич Вадим Янович у м. Київ?
Маркевич Вадим Янович працює в Київ, р-н Подільський, вул. Сковороди Григорія, буд. 6, оф. 45
Як зв'язатися із адвокатом Маркевич Вадим Янович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380442386524. Приїхати на адресу Київ, р-н Подільський, вул. Сковороди Григорія, буд. 6, оф. 45. Адвокат Маркевич Вадим Янович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |