Матвєєва Оксана Ярославівна
Matveeva Oksana Yaroslavivna
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 05.02.2021 на підставі Заяви
Контактна інформація
- Телефон:
- 380679052083
- Електронна пошта:
- matveeva.sana@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Шевченківський, вул. Януша Корчака, буд. 60, кв. 31
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Матвєєва Оксана Ярославівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Матвєєва Оксана Ярославівна?
Адвокат Матвєєва Оксана Ярославівна працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Матвєєва Оксана Ярославівна у м. Київ?
Матвєєва Оксана Ярославівна працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Януша Корчака, буд. 60, кв. 31
Як зв'язатися із адвокатом Матвєєва Оксана Ярославівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380679052083. Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Януша Корчака, буд. 60, кв. 31. Адвокат Матвєєва Оксана Ярославівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |