Підгірська Галина Олегівна
Pidgirska Galina Olegivna
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 07.02.2020 на підставі заяви від 07.02.2020р.
Контактна інформація
- Телефон:
- 380937714865
- Електронна пошта:
- pidhirska_halya@ukr.net
- Адреса:
- Київ, р-н Оболонський, вул. Калнишевського Петра, буд. 7, кв. 850
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Підгірська Галина Олегівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Підгірська Галина Олегівна?
Адвокат Підгірська Галина Олегівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Підгірська Галина Олегівна у м. Київ?
Підгірська Галина Олегівна працює в Київ, р-н Оболонський, вул. Калнишевського Петра, буд. 7, кв. 850
Як зв'язатися із адвокатом Підгірська Галина Олегівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380937714865. Приїхати на адресу Київ, р-н Оболонський, вул. Калнишевського Петра, буд. 7, кв. 850. Адвокат Підгірська Галина Олегівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |