Прудкий Олексій Володимирович
Prudkiy Oleksiy VolodimirovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380443905533
- Електронна пошта:
- aleksey.prudkyy@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Печерський, вул. Московська, буд. 32/2, БЦ "Сенатор", 10 поверх
- Діяльність:
- в Адвокатське об'єднання: "АРЦІНГЕР"
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Прудкий Олексій Володимирович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Прудкий Олексій Володимирович?
Адвокат Прудкий Олексій Володимирович працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Прудкий Олексій Володимирович у м. Київ?
Прудкий Олексій Володимирович працює в Київ, р-н Печерський, вул. Московська, буд. 32/2, БЦ "Сенатор", 10 поверх
Як зв'язатися із адвокатом Прудкий Олексій Володимирович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380443905533. Приїхати на адресу Київ, р-н Печерський, вул. Московська, буд. 32/2, БЦ "Сенатор", 10 поверх. Адвокат Прудкий Олексій Володимирович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |