Ровенський Олександр Валерійович
Rovenskiy Oleksandr ValeriyovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380505442999
- Електронна пошта:
- advokat.rovenskiy@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Печерський, б-р Дружби Народів, буд. 28, літ. В, оф. 505
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Ровенський Олександр Валерійович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Ровенський Олександр Валерійович?
Адвокат Ровенський Олександр Валерійович працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Ровенський Олександр Валерійович у м. Київ?
Ровенський Олександр Валерійович працює в Київ, р-н Печерський, б-р Дружби Народів, буд. 28, літ. В, оф. 505
Як зв'язатися із адвокатом Ровенський Олександр Валерійович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380505442999. Приїхати на адресу Київ, р-н Печерський, б-р Дружби Народів, буд. 28, літ. В, оф. 505. Адвокат Ровенський Олександр Валерійович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |