Щелкова Світлана Романівна
Shchelkova Svitlana Romanivna
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 21.04.2015 на підставі Заяви
Контактна інформація
- Адреса:
- Київ, р-н Шевченківський, вул. Велика Васильківська, буд. 35
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Щелкова Світлана Романівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Щелкова Світлана Романівна?
Адвокат Щелкова Світлана Романівна працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Щелкова Світлана Романівна у м. Київ?
Щелкова Світлана Романівна працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Велика Васильківська, буд. 35
Як зв'язатися із адвокатом Щелкова Світлана Романівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, . Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Велика Васильківська, буд. 35. Адвокат Щелкова Світлана Романівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |