Шевчук Олексій Петрович
Shhevchuk Oleksiy PetrovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380506018146
- Електронна пошта:
- shevchalexey@ukr.net
- Адреса:
- Київ, р-н Дніпровський, вул. Хоткевича Гната, буд. 12, кв. 40
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Шевчук Олексій Петрович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Шевчук Олексій Петрович?
Адвокат Шевчук Олексій Петрович працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Шевчук Олексій Петрович у м. Київ?
Шевчук Олексій Петрович працює в Київ, р-н Дніпровський, вул. Хоткевича Гната, буд. 12, кв. 40
Як зв'язатися із адвокатом Шевчук Олексій Петрович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380506018146. Приїхати на адресу Київ, р-н Дніпровський, вул. Хоткевича Гната, буд. 12, кв. 40. Адвокат Шевчук Олексій Петрович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |