Трунов Руслан Вячеславович

Trunov Ruslan Vyacheslavovich

Контактна інформація

Телефон:
380971118008
Електронна пошта:
irust@me.com
Адреса:
Київ, р-н Печерський, вул. Соловцова Миколи, буд. 6
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Київської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Трунов Руслан Вячеславович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Трунов Руслан Вячеславович?

Адвокат Трунов Руслан Вячеславович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 19:00
  • Вівторок: 09:00 - 19:00
  • Середа: 09:00 - 19:00
  • Четвер: 09:00 - 19:00
  • П'ятниця: 09:00 - 19:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Трунов Руслан Вячеславович у м. Київ?

Трунов Руслан Вячеславович працює в Київ, р-н Печерський, вул. Соловцова Миколи, буд. 6

Як зв'язатися із адвокатом Трунов Руслан Вячеславович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380971118008. Приїхати на адресу Київ, р-н Печерський, вул. Соловцова Миколи, буд. 6. Адвокат Трунов Руслан Вячеславович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 19:00
Вівторок 09:00 19:00
Середа 09:00 19:00
Четвер 09:00 19:00
П'ятниця 09:00 19:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Трунов Р. В.

Адвокати поруч