Тюлєнєва Анастасія Володимирівна
Tyuleneva Anastasiya VolodimirivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380504982444
- Електронна пошта:
- tiulan2017@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Шевченківський, вул. Дмитрівська, буд. 92-94
- Діяльність:
- в Адвокатське об'єднання: "АДВОКАТСЬКА ФІРМА "СЕРГІЙ КОЗЬЯКОВ ТА ПАРТНЕРИ"
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Тюлєнєва Анастасія Володимирівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Тюлєнєва Анастасія Володимирівна?
Адвокат Тюлєнєва Анастасія Володимирівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Тюлєнєва Анастасія Володимирівна у м. Київ?
Тюлєнєва Анастасія Володимирівна працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Дмитрівська, буд. 92-94
Як зв'язатися із адвокатом Тюлєнєва Анастасія Володимирівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380504982444. Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Дмитрівська, буд. 92-94. Адвокат Тюлєнєва Анастасія Володимирівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |