Веречук Станіслав Валерійович

Verechuk Stanislav Valeriyovich

Контактна інформація

Телефон:
380672400454
Електронна пошта:
1@advocats.org
Адреса:
Київ, просп. Лісовий, буд. 8, кв. 78
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів міста Києва

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Веречук Станіслав Валерійович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Веречук Станіслав Валерійович?

Адвокат Веречук Станіслав Валерійович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Веречук Станіслав Валерійович у м. Київ?

Веречук Станіслав Валерійович працює в Київ, просп. Лісовий, буд. 8, кв. 78

Як зв'язатися із адвокатом Веречук Станіслав Валерійович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380672400454. Приїхати на адресу Київ, просп. Лісовий, буд. 8, кв. 78. Адвокат Веречук Станіслав Валерійович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Веречук С. В.

Адвокати поруч