Вичівська Оксана Юріївна

Vichivska Oksana Yuriivna

Контактна інформація

Телефон:
380675015317
Електронна пошта:
v_okcana@ukr.net
Адреса:
Київ, р-н Голосіївський, просп. Глушкова Академіка, буд. 9, літ. Д, кв. 361
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Київської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Вичівська Оксана Юріївна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Вичівська Оксана Юріївна?

Адвокат Вичівська Оксана Юріївна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 19:00
  • Вівторок: 09:00 - 19:00
  • Середа: 09:00 - 19:00
  • Четвер: 09:00 - 19:00
  • П'ятниця: 09:00 - 19:00
  • Субота: 11:00 - 16:00

Як знайти адвоката Вичівська Оксана Юріївна у м. Київ?

Вичівська Оксана Юріївна працює в Київ, р-н Голосіївський, просп. Глушкова Академіка, буд. 9, літ. Д, кв. 361

Як зв'язатися із адвокатом Вичівська Оксана Юріївна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380675015317. Приїхати на адресу Київ, р-н Голосіївський, просп. Глушкова Академіка, буд. 9, літ. Д, кв. 361. Адвокат Вичівська Оксана Юріївна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 19:00
Вівторок 09:00 19:00
Середа 09:00 19:00
Четвер 09:00 19:00
П'ятниця 09:00 19:00
Субота 11:00 16:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Вичівська . Ю.

Адвокати поруч