Вороновська Наталія Василівна
Voronovska Nataliya VasilivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380673922466
- Електронна пошта:
- nvv2015@ukr.net
- Адреса:
- Хмельницький, вул. Володимирська, буд. 109, оф. 7
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Хмельницької області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Вороновська Наталія Василівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Вороновська Наталія Василівна?
Адвокат Вороновська Наталія Василівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Вороновська Наталія Василівна у м. Хмельницький?
Вороновська Наталія Василівна працює в Хмельницький, вул. Володимирська, буд. 109, оф. 7
Як зв'язатися із адвокатом Вороновська Наталія Василівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380673922466. Приїхати на адресу Хмельницький, вул. Володимирська, буд. 109, оф. 7. Адвокат Вороновська Наталія Василівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |