Зінов'єв Дмитро Сергійович

Zinov'ev Dmitro Sergiyovich

Контактна інформація

Телефон:
380962257533
Електронна пошта:
dmzin@ukr.net
Адреса:
Київ, р-н Печерський, вул. Василя Тютюнника, буд. 13, літ. Б, оф. 9
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Київської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Зінов'єв Дмитро Сергійович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Зінов'єв Дмитро Сергійович?

Адвокат Зінов'єв Дмитро Сергійович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 11:00 - 16:00

Як знайти адвоката Зінов'єв Дмитро Сергійович у м. Київ?

Зінов'єв Дмитро Сергійович працює в Київ, р-н Печерський, вул. Василя Тютюнника, буд. 13, літ. Б, оф. 9

Як зв'язатися із адвокатом Зінов'єв Дмитро Сергійович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380962257533. Приїхати на адресу Київ, р-н Печерський, вул. Василя Тютюнника, буд. 13, літ. Б, оф. 9. Адвокат Зінов'єв Дмитро Сергійович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 11:00 16:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Зінов'єв Д. С.

Адвокати поруч